"Marionetka" Amo Jones

Życie Madison jest w niebezpieczeństwie. Dziewczyna poznała sekrety chłopaków z tajemniczego klubu i teraz może zapłacić za to życiem. Już wie, że musi uciekać i to jak najszybciej i jak najdalej. Pytanie, czy jest miejsce na świecie, gdzie może się skryć, szczególnie przed przywódcą klubu, któremu być może oddała już część swojego serca?

Drugi tom niebezpiecznie fascynującej serii Elite Kings Club!„Teraz jestem tylko zepsutą zabaweczką, nie da się mnie naprawić”.Madison Montgomery musi uciekać. Została zdradzona, upokorzona i poznała sekrety chłopaków z Elite Kings Club. Zostało jej bardzo mało czasu. Jeden zły krok, jedna zła decyzja mogą sprawić, że dziewczyna zniknie na zawsze.Pomoc przychodzi z niespodziewanej strony. Madison zdobywa fałszywe dokumenty i szybko opuszcza kraj. W ucieczce towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka, która też nie ma nic do stracenia. Dziewczyny będą szukały bezpiecznego miejsca jak najdalej od „Królów”, a w szczególności od jednego z nich.Od tej chwili Madison będzie musiała uważać i stale oglądać się za siebie. Jednak czy podróż na koniec świata wystarczy? Jak długo będzie ignorować uczucie, które zrodziło się do bardzo złego chłopaka?


Drugi tom okrytej złą sławą serii The Elite Kings Club. Jedni ją lubią, drudzy nienawidzą. Ja należę do tej pierwszej grupy. To tej książki przyciąga mnie tajemncia. Wyczekiwał drugiego tomu. Wyszło jednak na to, że wcale nie zaspokoiłam swojej ciekawości, bo mam jeszcze wiecej pytań niż miałam. 

Amo Jones  nie byłaby sobą, gdyby nie namieszała już na samym początku. 

Maddison nie jest już aż tak bardzo irytująca intępa jak w pierwszym tomie. Królowie nadal są mroczni, tajemniczy i bezlitośni. 

W tej książce dużo się dzieje, ale mam wrażenie, że w porównaniu z pierwszym tomem jest ona dużo mniej brutalna, mniej mroczna, wydaje się być "spokojniejsza". 

Mads wraz ze swoją przyjaciółką ucieka. Niestwty obie dziewczyny nie mają pojęcia, że cała ich ucieczka to farsa i bardzo dorze kontolrolowana sytuacja. Dziewczyna zdecydowanie jest tytułpw marionetką. Jest pionkiem w grze, o której ona nie ma pojęcia, a reguły zmieniają się co chwila. 

Nie ukrywajmy, bo książki Amo Jones nie zmuszają do refleksji, nie wnoszą nic wartościowego do naszej egzystencji. One po prostu mają szokować, oburzać i mącić. To się autorce udało. 

Mimo wszystko ma coś w sobie, co Cię wciąga i pochłania do reszty. W książce zaczynają znikać osoby, ale pojawia się też ON - Deamon, który namiesza w tym kotle jeszcze więcej niż do tej pory. 

Podobało mi się, że w końcu Maddison zaczęła przecinać sznurki, za które pociąga klub. W tej części poznajemy trochę jej przeszłości, dzięki czemu możemy pojąć dlaczego jest taką osobą a nie inną. 

W tym tomie Bishop wydaje się być bardziej ludzki. Bardzo chce to zatuszować i ukryć, ale strzępki człowieczeństwa zaczynają się przebijać. 

Ta część jest zdecydowanie bardziej stonowana. Nadal występuje brutalność, seks, wulgaryzmy, ale nie w takim nasileniu jak w poprzednim tomiw. 

Powiedzmy sobie szczerze, że ta seria to raczej niezobowiązujące książki, taki rodzaj czasoumilaczy pomiędzy poważniejszymi pozycjami. 

Zakończenie ponownie wbiło mnie we fotel, a to oznacza, że z pewnością przeczytam trzeci tom, by dowiedzieć się jak wychodzą na jawświęta ewszystkie tajemnce. 


Kinga

Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu Kobiece3 komentarze:

 1. Takie książki najlepiej się poznaje podczas wakacyjnych dni, kiedy mózg potrzebuje leniwego relaksu w ciepłych barwach. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się ciekawa przygoda, tytuł będę miała na uwadze podczas układania planu czytelniczego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fabuła nieco mnie zaintrygowała, jednak książka raczej nie w moim klimacie, więc chyba niestety podziękuję, tym razem.
  Pozdrawiam! :) włóczykijka z Imponderabiliów literackich

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy Wam za każdy komentarz.

Copyright © 2014 Velaris' library , Blogger