"Penis, czyli o seksualności mężczyzn" Sturla Pilskog

Podobno do odważnych świat należy. Kto w życiu nie ryzykuje,  nie pije szampana. 

Nigdy,  nie czytałam poradników, ani pochodnych tych gatunków. Dostając propozycję zrecenzowania poniższej książki stwierdzałam, że będzie to niesamowite wyzwanie. Dodatkowo temat główny nie pozostawia zbyt dużo wyobraźni, a w Polsce seksualność, czy to kobiety czy  mężczyzny nadal jest tematem tabu, pomimo naszego postępu społecznego.

Autorem książki/poradnika jest seksuolog Sturla Pilskog. Sama jestem zdziwiona jak dobrze i szybko czytało mi się jego opowieści.

Książka dla wszystkich mężczyzn i tych, którzy ich kochają. 

Gdyby ludzkość poświęcała tyle uwagi Kosmowski, co problemom z penisem, czytalibyśmy tę książkę pewnie na Marsie. Czas najwyższy, by odrzucić mity i mętne porady słynnego doktora Google i stać się świadomym użytkownikiem męskiego sprzętu. Przewodnik ten sprawi, że mężczyźni poczują dumę z własnego ciała. Czy to prawda, że mężczyźni myślą o seksie co siedem sekund? Dlaczego zasypiają zaraz po seksie? Czy potencja ma jakiś związek z kolarstwem? Jak to jest z tym męskim punktem G? I najważniejsze i odwieczne pytanie: Czy rozmiar faktycznie ma znaczenie?

Strrula Pilskog jest chyba jednym z najbardziej błyskotliwych urologów na świecie. W tej książce jasno i logicznie odpowiada na wiele pytań dręczących pacjentów, a po drodze snuje barwne opowieści o starożytnej viagrze, organach amerykańskich prezydentów i pośmiertnych przygodach klejnotu Napoleona. 

Doza humoru podparta naukowymi dowodami i śmiesznymi sytuacjami. Pisane pół żartem pół serio o najważniejszym organie męskim. 

Nie ukrywam, że kilka ciekawostek się dowiedziałam i poszerzyłam swoją wiedzę, nie tylko biologiczną, ale też psychiczną i ideologiczną. Mam dwóch synów, także może kiedyś będę mogła wykorzystać tą wiedzę.

Polecam ją przeczytać wszystkim zainteresowanym osobom, oczywiście 18+.


Kinga


Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu Znak Jednym Słowem7 komentarzy:

 1. Tytułu nie mam w planach, ale jak najbardziej widzę uzasadnienie sięgania po tego typu książki, a ta wydaje się bardzo przystępna. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam akurat tego tytułu w najbliższych planach, ale dobrze wiedzieć o jego istnieniu.

  OdpowiedzUsuń
 3. W tym momencie nie mam jej w planach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem czy to jest lektura dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zaintrygowana tą pozycją i bardzo chętnie ją kiedyś przeczytam 🙂 Czuję, że może być naprawdę ciekawie ❤️

  OdpowiedzUsuń
 6. Skoro książka dostarczyła Ci nowych informacji i była ciekawa, to znaczy, że spełniła swoje zadanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Na pewno znajdzie swoich odbiorców.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy Wam za każdy komentarz.

Copyright © 2014 Velaris' library , Blogger